Однофазный бензиновый генератор MATARI MX11000EA-ATS (8 кВт)
Двигун чотиритактний, одноциліндровий та зроблений професіоналами своєї справи. Фахівці виконали величезну роботу і досягли оптимального співвідношення потужності та ваги. Агрегат економічний, надійний і зручний в експлуатації, а моторний ресурс перевищив позначку 1500 мотогодин.
Альтернатор, на 100% виконаний з міді, забезпечує вироблення стабілізованого струму, має високий ККД, а також хорошу тепловіддачу. А це потрібно для тривалої безперервної роботи.
Великий паливний бак із системою індикації рівня палива збільшує час роботи генератора без дозаправки на 20%. Особливістю та перевагою бака для палива, встановленого на даній моделі, є спеціальне матове покриття, що має високу стійкість до корозійного та хімічного впливу.
Пристрій має електронний блок автоматичного контролю напруги, що гарантує подачу якісного струму.
У цій моделі також покращено систему фільтрації повітря. Вона захищає двигун від перегрівання та попадання пилу, бруду.
Фахівці MATARI застосували в даній міні-електростанції збільшений глушник і демпферну систему гасіння вібрації. Це забезпечує низький рівень шуму та тим самим комфортну роботу установки.
Є можливість встановлення транспортувального комплекта (пневматичні колеса та додаткові рукоятки) для легкого та зручного переміщення генератора. Такий набір набувається окремо.
Основні переваги пристрою:
Матове антикорозійне покриття рами.
Поліпшена система фільтрації повітря.
Амортизуючі подушки двигуна зниження вібрації.
Розумний захист від перевантажень та датчик рівня олії.
Автоматичний контроллер вихідної напруги.
Про виробника
Компанія «MATARI» - один із лідерів на міжнародному ринку серед виробників дизельних та бензинових електростанцій із різним рівнем потужності. Паливні електростанції даного виробника відрізняються своєю надійністю та тривалими термінами служби генераторів незалежно від їхньої потужності. Вся продукція цього бренду відповідає міжнародним стандартам та існуючим вимогам безпеки. Кожен пристрій може бути виконано в шумоізолюючому або звичайному корпусі.
Послуги компанії
Компания ООО «ПЛАС ЭНЕРДЖИ» осуществляет полный спектр услуг связанный с энергоснабжением объектов любого назначения (от частного дома до крупных предприятий всевозможных отраслей):
- Консультация и выбор оптимального решения проблемы гарантированного энергоснабжения, основанного на максимально эффективных передовых технических и технологических решениях;
- Энергоаудит, проектирование и согласование;
- Доставка оборудования на объект в любую точку Украины;
- Подготовительные и монтажные работы;
- Пуско-наладка, обучение и инструктаж обслуживающего персонала;
- Техническое обслуживание, диагностика и ремонт;
- Гарантійне та після гарантійне обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matari |
| Страна производитель | Япония |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 32 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 8 кВт |
| Максимальная мощность | 8.5 кВт |
| Полная мощность | 8.5 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Срок службы | 25 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Применение | Бытовой |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Matari |
| Объем двигателя | 0.439 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 23 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 2.3 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 790 мм |
| Высота | 605 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Вес | 94 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Автоматический запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Защитный кожух | Нет |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: от 60 000 ₴







