Трьофазний бензиновий генератор Hyundai HY 23000LE-Т (17 кВт)
Фірмовий двигун зі збільшеним моторесурсом та потужністю:
- Збільшена камера згоряння до 680 куб. см, що дозволило досягнути потужності 33,3 к.с;
- Використання якісних матеріалів в поєднанні з надійною системою фіксації клапанів, що гарантує надійну та довговічну роботу двигуна;
- Надійний масляний насос завжди забезпечує бездоганне змащування поршневої групи;
- Високоякісний комбінований повітряний фільтр забезпечує надійну фільтрацію повітря для утворення паливної суміші.
Альтернатор - усі генератори Hyundai комплектуються тільки синхронними альтернаторами з мідною обмоткою. Обмотка з міді не перегрівається, витримує більші навантаження у порівнянні з іншими матеріалами, володіє відмінною струмовіддачею. Виготовляються на автоматичній лінії, що унеможливлює присутність дефектів пов’язаних з людським фактором, також застосовано поліпшене укладання проводів з додатковою фіксацією обмоток та якісною лаковою заливкою проводів. Балансування ротора проводиться під динамічним навантаженням на високоточному обладнанні із застосуванням електронної системи вимірювання симетрії.
Також в дизельних генераторах даної серії використана система подвійного захисту обмоток альтернатора від перевантаження. Наявний альтернатор гарантовано віддає номінальну потужність 9кВт, та має запас по короткочасному над вантаженню до 15%.Панель керування генератора - повністю оновлений багатофункціональний цифровий дисплей є не тільки інформаційним, а в першу чергу виконує функцію надійного захисту генератора від перевантажень, та захищає під’єднані до генератора споживачів, від таких неприємностей як, стрибки напруги, струму, частоти, навіть попереджує користувача про низький заряд акумулятора.
На панелі керування встановлено:
1. Цифровий дисплей нового покоління надає інформацію про:
1.1 Захист - новий цифровий дисплей захищає від:
- напругу (V);
- струм (А);
- частоту (Hz);
- загальні мотогодини;
- стан акумулятора.
- Перевантаження;
- Надвисого струму;
- Відхилення частоти (високої чи низької);
- Відхилення напруги (високої чи низької);
- Відхилення напруги акумулятора (високої чи низької).
2. Силові контакти для підключення повного навантаження потужністю , 19 кВт
3. Для 220В - розетка 230В/16А та розетка 230В/32А, для 380В - розетка 400В/32А та розетка 230В/16А;
4. Вихід 12 V (з тепловим запобіжником від перевантаження);
5. Замок запалення;
6. Тепловий захист звичайної розетки (16А);
7. Вихід для під’єднання заземлення;
8. Кнопка аварійної зупинки двигуна;
9. Кнопка ввімкнення свічки розжарення;
Усі генератори проходять тестування стабільності роботи при температурі від -25°С до 30°С.
Місткий, сталевий бензобак - резервуар для палива виготовлений з високоміцного металу. Він вміщує 55 л, а цього досить для 22,5 години генерування в разі 50 % навантаження.
Комплектація- Генератор (колеса в комплекті)
- Паспорт;
- Гарантійний талон;
- Ключ;
- Вилка підключення;
- Клеми підключення 12 V.
О производителе
Компания «HYUNDAI» - один из лидеров на международном рынке среди изготовителей дизельных и бензиновых электростанций с разным уровнем мощности. Топливные электростанции данного производителя отличаются своей надежностью и длительными сроками службы генераторов не зависимо от их мощности. Вся продукция этого бренда соответствует международным стандартам и существующим требованиям безопасности. Каждое устройство может быть выполнено в шумоизолирующем или обычном корпусе.
Услуги компании
Компания ООО «ПЛАС ЭНЕРДЖИ» осуществляет полный спектр услуг связанный с энергоснабжением объектов любого назначения (от частного дома до крупных предприятий всевозможных отраслей):
- Консультация и выбор оптимального решения проблемы гарантированного энергоснабжения, основанного на максимально эффективных передовых технических и технологических решениях;
- Энергоаудит, проектирование и согласование;
- Доставка оборудования на объект в любую точку Украины;
- Подготовительные и монтажные работы;
- Пуско-наладка, обучение и инструктаж обслуживающего персонала;
- Техническое обслуживание, диагностика и ремонт;
- Гарантийное и после гарантийное обслуживание.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 245 кг |
| Высота | 823 мм |
| Ширина | 683 мм |
| Длина | 940 мм |
| Основные | |
| Производитель | Hyundai |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Номинальная мощность | 17 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 400 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Режим работы | Аварийный |
| Максимальная мощность | 19 кВт |
| Срок службы | 25 лет |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Количество фаз | 3 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Применение | Бытовой |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Нет |
| Уровень шума | 84 дБ |
| Количество колесиков | 2 |
| Ручка для переноса | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электрический |
| Датчик уровня масла | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 999 куб. см |
| Мощность двигателя | 33.3 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Марка двигателя | Hyundai |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Объем топливного бака | 50 л |
- Цена: 193 800 ₴







