-10%Однофазний дизельний генератор Hyundai DHY 6000LE (5 кВт)
Фірмовий двигун зі збільшеним моторесурсом та потужністю:
- Збільшена зносостійкість блока циліндрів, що дозволило збільшити моторесурс двигуна до 3500 мотогодин;
- Використання якісних матеріалів в поєднанні з надійною системою фіксації клапанів, що гарантує надійну та довговічну роботу двигуна;
- Надійний масляний насос завжди забезпечує бездоганне змащування циліндро-поршневої групи;
- Всі дизельні генератори даної серії оснащені ручним насосом, за допомогою якого користувач може легко закачати дизельне паливо з баку в паливну систему;
- Високоякісний комбінований повітряний фільтр забезпечує надійну фільтрацію повітря для утворення паливної суміші.
Система запуску EASY START - при необхідності ручного запуску, необхідно увімкнути декомпресійний клапан для полегшеного запуску генератора
Альтернатор - усі генератори Hyundai комплектуються тільки синхронними альтернаторами з мідною обмоткою. Обмотка з міді не перегрівається, витримує більші навантаження у порівнянні з іншими матеріалами, володіє відмінною струмовіддачею. Виготовляються на автоматичній лінії, що унеможливлює присутність дефектів пов’язаних з людським фактором, також застосовано поліпшене укладання проводів з додатковою фіксацією обмоток та якісною лаковою заливкою проводів. Балансування ротора проводиться під динамічним навантаженням на високоточному обладнанні із застосуванням електронної системи вимірювання симетрії.
Всі дизельні генератори даної серії мають надійний автоматичний вимикач, який забезпечує захист альтернатора від перевантаження та короткого замикання.Панель керування генератора:
1. Цифровий дисплей надає інформацію про:
2. Для 220 V – дві розетки 230V/16А. Для 380 V - розетка 400V/32А та розетка 230V/16А;
3. Вихід 12 V (з запобіжником від перевантаження);
4. Замок запалення;
5. Вихід для під’єднання заземлення;
6. Аварійний вимикач;
7. Індикатор тиску мастила;
8. Роз’єм для підключення ATS.
AVR - виготовлена серійно, встановлені конденсатори підвищеної ємкості, та герметично заповнена компаундом для захисту від зовнішнього середовища. Інтелектуальна система захисту - створює оптимальні умови використання джерела струму в робочому діапазоні. Гарантовано генерує максимально вказану потужність.
Місткий, сталевий бензобак - резервуар для палива виготовлений з високоміцного металу. Він вміщує 14,0 літрів пального (для LE), а цього досить для 7,5 години генерування в разі 75% навантаження.
- напругу (V);
- частоту (Hz);
- загальні мотогодини;
-
- Генератор;
- Паспорт;
- Гарантійний талон;
- Ключ;
- Вилка підключення;
- Клеми підключення 12 V.
Услуги компании
Компания ООО «ПЛАСЕНЕРДЖИ» осуществляет полный спектр услуг связанный с энергоснабжением объектов любого назначения (от частного дома до крупных предприятий всевозможных отраслей):
- Консультация и выбор оптимального решения проблемы гарантированного энергоснабжения, основанного на максимально эффективных передовых технических и технологических решениях;
- Энергоаудит, проектирование и согласование;
- Доставка оборудования на объект в любую точку Украины;
- Подготовительные и монтажные работы;
- Пуско-наладка, обучение и инструктаж обслуживающего персонала;
- Техническое обслуживание, диагностика и ремонт;
- Гарантийное и после гарантийное обслуживание.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип топлива | Дизельное |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 22 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Степень защиты IP | 24 |
| Срок службы | 20 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Применение | Дачи |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Hyundai |
| Объем двигателя | 418 куб. см |
| Объем топливного бака | 14 л |
| Мощность двигателя | 10 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 750 мм |
| Высота | 635 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вес | 107 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 79 дБ |
| Защитный кожух | Нет |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
- Цена: 68 565,60 ₴







