ОПИС
Трифазний дизельний генератор TMGB-250 обладнуються сучасним шумозахисним кожухом із двома глушниками, що забезпечує безшумну роботу генератора. Модель обладнана двигуном BAUDOUIN Франція виробництва. Ці двигуни мають мінімальні вимоги до умов експлуатації, якості палива та високу надійність.
Дизельний генератор TMGB-250 чудово функціонує, якщо показник номінальної потужності є в межах 181.8 кВт. Ця модель генератора має низьку витрату палива у своєму класі й обладнана паливним баком великої ємності, що дає змогу працювати обладнанню до 24 годинника без дозаправляння. Продумана система безпеки унеможливлює виникнення аварій, якщо робота обладнання зазнає раптового ризику, вона автоматично припиняє роботу агрегату. Система керування агрегатом досить проста, оскільки має схеми, у яких нескладно розібратися будь-якому обслуговному персоналу. Цей генератор підходить для будь-яких умов роботи, зокрема й промислових.
Попри невисоку вартість, обладнання має високоякісні зносостійкі та розраховані на великі навантаження механізми та деталі. Ці високі виробничі та робочі характеристики роблять цю модель генераторів дуже популярною серед працівників різних галузей промислових і будівельних організацій.
Комплектація
- Дизельний двигун BAUDOUIN Франція (1500 об/хв), з рідинним охолодженням;
- Генератор змінного струму, клас захисту IP23;
- Панель керування; DATAKOM D-500
- Шумопоглинальний всепогодний кожух
- Рама-основа;
- Паливний бак у рамі електрогенератора;
- Механічний (електричний) вимірювач рівня палива;
- Паливний насос;
- Насос для зливання олії;
- Зупинок двигуна у разі недостатнього тиску оливи;
- Радіатор для охолодження двигуна;
- Охолоджувальна рідина;
- Повітряні, олійні, паливні фільтри;
- Електричний стартер;
- Акумуляторна батарея 24 В із кабелями та клемами;
- Глушник шуму вихлопних газів;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.
Послуги компанії
Компанія ТОВ «ПЛАСЕНЕРДЖІ» здійснює повний спектр послуг пов'язаний з енергопостачанням об'єктів будь-якого призначення (від приватного будинку до великих підприємств всіляких галузей):
- Консультація та вибір оптимального розв'язання проблеми гарантованого енергопостачання, що ґрунтується на максимально ефективних передових технічних і технологічних рішеннях;
- Енергоаудит, проєктування й узгодження;
- Доставка обладнання на об'єкт у будь-яку точку України;
- Підготовчі та монтажні роботи;
- Пуско-налади, навчання й інструктаж обслуговчого персоналу;
- Технічне обслуговування, діагностика та ремонт;
- Гарантійне та після гарантійне обслуговування;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TMG POWER |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 181.8 кВт |
| Максимальна потужність | 200 кВт |
| Повна потужність | 250 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 25 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Застосування | Промисловий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | BAUDOUIN |
| Об'єм масляної системи двигуна | 30 л |
| Об'єм паливного бака | 470 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Споживання палива | 50.9 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3680 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Вага | 2565 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
- Ціна: 1 300 000 ₴



