Найкращі виробники промислових дизельних генераторів
Організувавши автономне енергопостачання можна підтримувати роботу промислового обладнання на віддалених ділянках чи користуватись ним під час аварійних ситуацій. Промислові дизельні генератори варто правильно підібрати, враховуючи різні нюанси та аспекти. Таким чином можна забезпечити автономну роботу медичним установам, підприємствам та промисловим об'єктам.
Замовити промисловий генератор краще напряму від виробника, що гарантує отримання оригінального обладнання за приємною вартістю. Такі генератори мають сертифікати відповідності міжнародним стандартам та офіційну гарантію. Про те, які світові виробники сьогодні залишаються в лідерах та якому генератору надати перевагу, поговоримо далі.
Дизельні генератори: топ виробників
-
Hyundai. Це компанія південно-корейського концерну, яка виготовляє дизельні генератори високої ефективності. Обладнання відрізняється раціональним використанням палива та приємною вартістю.
-
Malcomson. Дизельні електростанції британського бренду мають надійні та економні двигуни з рідинним охолодженням. Це обладнання з високим ресурсом та потужністю, що дозволяє використовувати їх на будь-яких промислових об'єктах з різним рівнем навантаження.
-
SDMO. До п'ятірки лідерів також входить французька компанія, яка не один десяток років виготовляє потужні генератори, які працюють у найскладніших умовах.
-
Matari. Японські моделі також актуальні багато років поспіль, оскільки обладнання має завжди високу якість. Генератори безпечні в експлуатації та призначені для тривалого використання.
-
Himoinsa. Це іспанська компанія, яка впроваджує у роботу інноваційні ідеї, які допомагають підвищити ефективність обладнання та тривалість його експлуатації. Генератори дизельного типу виготовляються в діапазоні потужності від 670кВА до 3.000кВА.
Як вибрати промисловий генератор
Щоб вибрати дизельний промисловий генератор в першу чергу необхідно визначитися з його потужністю. Зокрема для цього складають значення всього обладнання, яке буде підключене до нього. Про це поговоримо нижче.
Не менш важливим аспектом є кількість фаз. Для промислового використання ідеальним рішенням стануть трьохфазні моделі, які розраховані на довготривалу експлуатацію в інтенсивному режимі.
Під час вибору звертають увагу й на оберти мотора. Варто керуватися таким правилом, що чим менше обертів в нього, тим більшу кількість годин може працювати модель.
Також важливо визначитися із питанням придбання стаціонарного генератора або компактної моделі. Деякі з них мають захисний капот, який є надійним захистом для обладнання.
Як розрахувати потужність промислового генератора
Щоб розрахувати потужність промислового генератора, варто скласти докупи потужність всіх електроприладів, які будуть живитися від нього. До отриманого результату варто додати близько 35% запасу. Таким чином можна убезпечити обладнання під час стрибків напруги.
В протилежному разі генератор може не ввімкнутися. Також генератор з неправильно розрахованою потужністю може вимикатися циклічно і через короткий час зовсім вийти з ладу.