Інверторний генератор Matari M8000I (7.2 кВт)
Дизельні та бензинові генератори електричного струму останнім часом набули повсякденної популярності, адже їх використання — це оптимальний спосіб забезпечити безперебійне подавання електроенергії в житло й убезпечити себе від непередбачених труднощів і витрат. Експлуатація схожих агрегатів повністю виправдана як резервний пристрій або незмінне джерело струму в неелектрифікованих районах. Інверторні генератори — сучасний вигляд пристроїв, що має величезну кількість переваг перед іншими типами цього обладнання:
-
компактність — невеликі габарити та вага дають змогу встановлювати генератор у приміщенні малої площі та не створюють дискомфорт мешканцям будинку;
-
низький рівень шуму, що не створює незручностей навколишнім людям.
-
мобільність — електростанції інверторного типу можуть бути переміщені без особливих трудозадат і встановлені в будь-якому зручному (і необхідному) місці, що дає змогу експлуатувати їх у різних домогосподарствах або підприємствах залежно від поточної потреби; надходження струму високої якості, що забезпечує можливість під'єднання до таких агрегатів приладів, що вимагають педантичної точності параметрів енергії, що подається;
Інверторні генератори виробляють електроенергію в максимально можливій кількості та перетворюють її на напругу, що вирізняється стабільністю й безперебійністю.
Де встановити інверторний електрогенератор?
Вартість інверторних установок подавання струму дещо перевищує ціну звичайних агрегатів, але цілком виправдана якістю й довговічністю обладнання цього типу. Такі генератори обладнані електронними схемами керування, прості в експлуатації, не вимагають наявності спеціальних знань їх використання в побутових умовах. Саме тому цей вид електрогенераторів отримав широке поширення у всіх сферах життя й діяльності людини. Інверторні бензинові генератори використовуються повсюдно:
- в приватних будинках як резервне або постійне джерело електричного струму;
- під час проведення будівельних та ремонтних робіт;
- у подорожах і турпоходах, на відпочинку;
- на дачах і в заміських будиночках;
- в умовах невеликих виробництв та підприємств.
Найбільшу популярність інверторні генератори отримали як джерело живлення для приладів, що вимагають високої точності енергії, чутливої електроніки. Це чудова можливість забезпечити працездатність усіх електроприладів у разі непередбаченого вимкнення центрального електропостачання.
Про виробника
Компанія «MATARI» — один із лідерів на міжнародному ринку серед виробників дизельних і бензинових електростанцій із різним рівнем потужності. Паливні електростанції цього виробника вирізняються своєю надійністю і тривалими термінами експлуатації генераторів незалежно від їхньої потужності. Уся продукція цього бренда відповідає міжнародним стандартам і наявним вимогам безпеки. Кожен пристрій може бути виготовлений у шумоізолювальному або звичайному корпусі.
Напівчоботи компанії
Компанія ТОВ «ПЛАСЕНЕРДЖІ» здійснює повний спектр послуг пов'язаний з енергопостачанням об'єктів будь-якого призначення (від приватного будинку до великих підприємств всіляких галузей):
- Консультація та вибір оптимального розв'язання проблеми гарантованого енергопостачання, що ґрунтується на максимально ефективних передових технічних і технологічних рішеннях;
- Енергоаудит, проєктування й узгодження;
- Доставка обладнання на об'єкт у будь-яку точку України;
- Підготовчі та монтажні роботи;
- Пуско-налади, навчання й інструктаж обслуговчого персоналу;
- Технічне обслуговування, діагностика та ремонт;
- Гарантійне та після гарантійне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 31.3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.2 кВт |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Термін служби | 25 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Застосування | Побутової |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Matari |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 23 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 2 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Висота | 725 мм |
| Ширина | 645 мм |
| Вага | 87 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| АВР (автоматика) | Без АВР |
- Ціна: 86 000 ₴
- Спосіб упаковки: Дерев' яна скринька







