влевовправо
146 кВт

Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Дизельний генератор Cummins C200 D5е з потужністю 182-200 кВА (146-160 кВт) з дизельними двигунами серії QSB7 об'єм 6,69 л.
Призначений для промислового та комерційного використання як резервне й автономне джерело живлення (в будівлях і спорудах, де немає загальної електромережі або її підведення складноща). Варіанти використання ISO 8528:- ESP (Emergency Standby Power) — резервне короткочасне постачання споживачів зі змінним навантаженням (в основному інженерні комунікації та аварійні системи);
- LTP (Limited-time running power) — нетривале (обмежене за часом декількома годинами) енергопостачання основних споживачів;
- PRP (Prime power) — основне джерело живлення для споживачів зі змінним навантаженням із допустимими навантаженнями в межах 10% (за ISO 3046);
- COP (Continuous power) — базовий постійний генератор електрики для різних споживачів (основних і допоміжних систем).
Дизайнатор належить до класу застосування G3: крім звичайних систем (освітлення, вентиляція, насоси, ліфти), вони розраховані на споживачів із жорсткими вимогами до характеристик напруги та частоти (телекомунікації, тиристорні прилади тощо).
Робочі параметри та особливості генератора
- Струм — змінний, 50 Гц, 220 В, 1 фаза (інші режими наведені в специфікації)
- Регулювання та можливі коливання напруги ±1%
- Регулювання за частотою — ізохронне
- Двигун — 4-тактний 6-циліндровий однорядний дизель прямого впорскування з турбонаддувом, загальний об'єм 6,69 л. Фільтри: сухий повітряний (для важких умов), оливний пористо-шаровий. Запалювання — 12 В від акумулятора
- Альтернатор — статор 2/3 кроки, однопідшипниковий ротор із гнучким диском, повітряне охолодження від вентилятора на валу, ізоляція класу Н
- Радіаторна система охолодження
- Рівень шуму під час роботи електрогенератора Cummins — 97-98 дБ
Керування установленням здійснюється через панель PowerCommand з РК-дисплеєм 128×128 пікселів і сенсорними кнопками зі світлодіодною підсвіткою.
Послуги компанії
Компания ООО «ПЛАС ЭНЕРДЖИ» осуществляет полный спектр услуг связанный с энергоснабжением объектов любого назначения (от частного дома до крупных предприятий всевозможных отраслей):
- Консультация и выбор оптимального решения проблемы гарантированного энергоснабжения, основанного на максимально эффективных передовых технических и технологических решениях;
- Энергоаудит, проектирование и согласование;
- Доставка оборудования на объект в любую точку Украины;
- Подготовительные и монтажные работы;
- Пуско-наладка, обучение и инструктаж обслуживающего персонала;
- Техническое обслуживание, диагностика и ремонт;
- Гарантійне та після гарантійне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cummins |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 146 кВт |
| Максимальна потужність | 160 кВт |
| Повна потужність | 200 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Термін служби | 20 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Cummins |
| Об'єм масляної системи двигуна | 17.4 л |
| Об'єм паливного бака | 464 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Споживання палива | 45 л/год |
| Система охолодження двигуна | Рідинна |
| Об'єм двигуна (л) | 6.69 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3904 мм |
| Висота | 2276 мм |
| Ширина | 1142 мм |
| Вага | 3018 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Електричний |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
- Ціна: 2 172 501,97 ₴


