
Інверторний бензиновий генератор FOGO F4001iSE (3.2 кВт)
Бензиновий генератор FOGO F4001iSE — пристрій для подавання напруги електричного струму в умовах, коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії.
Призначення: інверторний генератор FOGO F4001iSE призначений для постачання електричним струмом чутливих електроприладів і побутової техніки. Найпотрібніший буде в польових і похідних умовах, на дачі або майстерні.
Потужність і автономність: Пікова потужність на виході бензинового генератора FOGO F4001iSE дорівнює 3.5 кВт. Цій потужності буде досить для використання на риболовлі, полюванні або дачі. Завдяки інтелектуальному керуванню двигуном, на одному баку електрогенератор пропрацює до 8 годин.
Електронне регулювання напруги: Генератор F4001iSE забезпечує стабільність електротехніки, що виводиться, що дає змогу під'єднувати до нього чутливу побутову електротехніку, медичне обладнання. Також є можливість прямого заряджання 12 В акумуляторів від встановлення.
Зручність і комфорт: Завдяки конструкції панелі, керувати купленим генератором може навіть недосвідчений користувач. FOGO F4001iSE майже вдвічі менше стандартного бензинового генератора, тому його можна перевозити в багажнику легкової машини або переміщати вручну. Також, завдяки особливій звукоізоляції корпусу, під час роботи інверторний генератор видає на 30% менше шуму, ніж звичайний бензиновий.
Про виробника
Компанія «FOGO» — один із лідерів на міжнародному ринку серед виробників інверторних бензинових електростанцій із різним рівнем потужності. Паливні електростанції цього виробника вирізняються своєю надійністю і тривалими термінами експлуатації генераторів незалежно від їхньої потужності. Уся продукція цього бренда відповідає міжнародним стандартам і наявним вимогам безпеки.
Послуги компанії
Компанія ТОВ «ПЛАС ЕНЕРДЖІ» здійснює повний спектр послуг пов'язаний з енергопостачанням об'єктів будь-якого призначення (від приватного будинку до великих підприємств всіляких галузей):
- Консультація та вибір оптимального розв'язання проблеми гарантованого енергопостачання, що ґрунтується на максимально ефективних передових технічних і технологічних рішеннях;
- Енергоаудит, проєктування й узгодження;
- Доставка обладнання на об'єкт у будь-яку точку України;
- Підготовчі та монтажні роботи;
- Пуско-налади, навчання й інструктаж обслуговчого персоналу;
- Технічне обслуговування, діагностика та ремонт;
- Гарантійне та після гарантійне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.2 кВт |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 20 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Rato |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.5 л |
| Об'єм паливного бака | 8.3 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.98 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 456 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
- Ціна: 52 000 ₴


