Дизельний генератор FULL FC 30 (21.8 кВт)
РУХ
- Важкий дизельний двигун CUMMINS
- Стартер 12 В/24 В і зарядний генератор
- Змінні повітряні, паливні та олійні фільтри
- Механічне або електронне керування регулятором
- Радіатор тропічного типу
- Гнучкий паливний шланг
— Клапан зливання олії та подовжувальний шланг.
- Глушник промислового типу та сталевий компенсатор
- Необслуговуваний стартерний акумулятор.
- Нагрівач водяної сорочки
- Частота обертання двигуна 1500 об/хв.
ГЕНЕРАТОР
- Стандарт захисту IP23
- Клас ізоляції H
- Частота 50 Гц
- 4-полюсний безщітковий синхронний генератор змінного струму
- Автоматичний регулятор напруги (AVR)
- Вихідна напруга 400/230 В змінного струму — 1500 об./хв.
ЗВУКОЗИЧНИЙ КАНІП І ШАСИ
- Зручна конструкція для легкого підіймання та перенесення
- Високоякісна звукоізоляційна конструкція навісу
- Модульна конструкція з легкознімними гайками та болтами
- зачиняються двері
- Прозоре вікно для перегляду панелі керування.
- Електростатичне порошкове забарвлення, що забезпечує захист.
проти суворих погодних умов
- Кнопка аварійної зупинки.
- Паливний бак усередині шасі
- Антивібраційні клини (двигун — ходова частина та шасі-земля).
ОПЦІЇ
- Термомагнітний CB (для автоматичних моделей)
- Супер Тихий Навіс
- Мобільні генераторні установки
- Автоматична система заправлення паливом
- Панель синхронізації
- 3-полюсний і 4-полюсний АВР (автоматичний перемикач резерву)
- Підігрівач палива, підігрівач оливи
- Зовнішній паливний бак і автоматична система заправлення паливом.
- Фільтр водовиробника палива
- Система віддаленого моніторингу та керування
Послуги компанії
Компанія ТОВ «ПЛАСЕНЕРДЖІ» здійснює повний спектр послуг пов'язаний з енергопостачанням об'єктів будь-якого призначення (від приватного будинку до великих підприємств всіляких галузей):
- Консультація та вибір оптимального розв'язання проблеми гарантованого енергопостачання, що ґрунтується на максимально ефективних передових технічних і технологічних рішеннях;
- Енергоаудит, проєктування й узгодження;
- Доставка обладнання на об'єкт у будь-яку точку України;
- Підготовчі та монтажні роботи;
- Пуско-налади, навчання й інструктаж обслуговчого персоналу;
- Технічне обслуговування, діагностика та ремонт;
- Гарантійне та після гарантійне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FULL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 21.8 кВт |
| Максимальна потужність | 24 кВт |
| Повна потужність | 30 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 25 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Застосування | Промисловий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | CUMMINS |
| Об'єм масляної системи двигуна | 10.9 л |
| Об'єм паливного бака | 140 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 7.1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2300 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Вага | 880 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
- Ціна: 630 000 ₴


